banner461
banner195

Altın Kep Nevşehir Ürgüp'te

Antalya ve İstanbul’da düzenlenen yemek yarışmalarında dereceye giren Ürgüp Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı’yı ziyaret etti.

Altın Kep Nevşehir Ürgüp'te
13 Şubat 2015 Cuma 12:56

banner143
banner134

 Antalya ve İstanbul’da düzenlenen yemek yarışmalarında dereceye giren Ürgüp Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı’yı ziyaret etti.

Kaymakam Balcı, geçtiğimiz hafta Antalya’da düzenlenen Uluslar arası Altın Kep Aşçılar Yarışması ve İstanbul’da düzenlenen 13. İstanbul Mutfak Günlerinde dereceye giren eski adıyla Ürgüp Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencilerini makamında kabul etti.

Yarışmaya Ürgüp Kaymakamlığı, Ürgüp Belediyesi ve Kapadokya Aşçılar Derneğinin desteği ile katılan öğrencilerin başarısından büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Kaymakam Balcı öğrencileri ve okul idarecilerini tebrik etti.

Balcı: “Çocuklarımız ve gençlerimiz bizim geleceğimizin teminatıdır. Hangi alanda olursa olsun bu tip organizasyonlarda bizim çocuklarımız kendilerine destek verildiği müddetçe başarılı olacaktırlar. Bugün burada bunun en güzel örneğini görüyoruz, sadece bizim değil bu konuda değerli öğretmenlerimizin ve Kapadokya Aşçılar Derneği'mizin katkıları da büyüktür.’’ dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.