banner461

Altın ya da Döviz’e Yatırım Yapmak İsteyenlere Önemli Uyarı

Nevşehir’in tanınmış sarraflarından Miktat Şahin, Vatandaşın altın ve dövizdeki yükselişin ve şu an itibariyle düşünün ardından biraz beklemede kalması tavsiyesinde bulundu.

banner503
Altın ya da Döviz’e Yatırım Yapmak İsteyenlere Önemli Uyarı
27 Ağustos 2015 Perşembe 14:07

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in tanınmış sarraflarından Miktat Şahin, Vatandaşın altın ve dövizdeki yükselişin ve şu an itibariyle düşünün ardından biraz beklemede kalması tavsiyesinde bulundu.

Dünya genelinde spekülatörlerin şahsi girişimleri ile bir çok ülkenin para değerlerinin düştüğünü, bu hafta itibariyle altın ve dövizde bir önceki haftaya oranla bir düşüşün yaşandığına değinen Şahin, altın ya da döviz almak ya da satmak isteyenleri temkinli olmaya çağırdı.

Şahin, “Çin’in iki kez parasını develüe etmesinden sonra dünya borsaları alt üst oldu. Dolar faizi yükseltilmedi ve bundan sonra da yükseltileceğini zannetmiyorum. Spekülatörlerin kişisel girişimleri ile bir çok ülkenin parası değer kaybetti. Doların yükselmesiyle altında yükseldi. Bu hafta 107 TL civarında. Bundan sonra Vatandaş altına mı, yoksa dövize mi yatırım yapsın derseniz bence biraz beklemede kalmakta yarar var. Çünkü piyasanın nasıl bir tepki vereceği şu an belirsiz” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.