banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Sporda’da Zirvede…

Her alanda başarılarıyla Türkiye’nin Örnek Okulu olan Altınyıldız Koleji, 2012 yılında kazandığı SBS’de 3 Türkiye Birinciliği, LYS, YGS ve SBS Nevşehir Birincilikleri, 2012 Unesco Sunu Yarışması Dünya Birinciliği, Liselerarası Tübitak Proje Yarışması Türkiye Birinciliği başarılarının yanısıra sportif faaliyetlerde de Nevşehir’in lokomotifi ve en başarılı eğitim kurumu olmaya devam ediyor.

Altınyıldız Koleji Sporda’da Zirvede…
17 Aralık 2012 Pazartesi 17:23

banner143
banner134

 124 İL BİRİNCİLİĞİ,  63 İL  İKİNCİLİĞİ,  30  İL  ÜÇÜNCÜLÜĞÜ  TOPLAM  217  KUPA  ALTINYILDIZ  KOLEJLİLERİN.

 

2012  YILINDA  BASKETBOLDA  3 NEVŞEHİR BİRİNCİLİĞİ,  1 NEVŞEHİR İKİNCİLİĞİ  ALTINYILDIZ KOLEJİNİN OLDU.

 

            Toplam Kalite Yönetiminde  eğitim alanında Türkiye’nin en çok ödül kazanan özel okulu  Altınyıldız Kolejidir.

            Altınyıldız Koleji  eğitim – öğretimde, kültürde, sanatta, bilimde ve sporda Nevşehir’in Dünya’ya açılan penceresi olmuştur.

            2012 – 2013  öğretim yılında  Lise Kız ve Lise Erkek basketbol takımlarının Nevşehir 1.liği, Yıldız Erkek basketbol takımı  Nevşehir 1.liği, Yıldız Kız basketbol takımının ve Lise Futbol takımının Nevşehir 2.liği decereleriyle  eğitimde olduğu gibi  sporda da zirve okul özelliğini  devam  ettiriyor.

            Sporun dostluk ve kardeşlik için olduğunu hiçbir zaman unutmuyoruz. Bizim başarılarımız öğretmen ve öğrencilerimizin alınteri ve göz nuru  eseridir.

            Hiç kimse başarılarımızı gölgeleyemez. Gerçekleri çarpıtarak,güneşi balçıkla sıvayamaz. Kurulduğumuz günden bu yana  katıldığımız  sportif  branşlarda ;  124  İl  birinciliği,  63  İl  ikinciliği, 30 İl üçüncülüğü olmak üzere toplam 217 kupa ve 7 altın madalya  kazanılmıştır.

            Ayrıca Türkiye Basketbol Şampiyonalarında  7 takımımız Türkiye  yarıfinalisti  olma başarısı  göstermiştir. Altınyıldız Eğitim Kurumları, başarıyı tek hedef olarak görmemektedir. Öğrencilerimizi hayata hazırlarken başarı bize dürüstlüğümüzün ve çalışkanlığımızın armağanı olmaktadır.

            Nevşehir Şampiyonu olan takımlarımıza  Türkiye Şampiyonasında  başarılar diliyoruz.

            Eğitimde  Kalite Altınyıldızdır…


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali kek - 6 yıl önce
tebrikler