banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinde 2013-2014 Kontenjanları doluyor

Türkiye’nin Örnek Okulu ,2013 SBS ve Üniversite Sınavı Şampiyonu Altınyıldız Koleji öğrenci kayıtları büyük ilgi görüyor.

Altınyıldız Kolejinde 2013-2014 Kontenjanları doluyor
04 Eylül 2013 Çarşamba 17:23

banner143
banner134
     TEŞEKKÜRLER NEVŞEHİR
     ALTINYILDIZ KOLEJİNDE 2013-2014 KONTENJANLARI DOLUYOR.

 

                Türkiye’nin Örnek Okulu ,2013 SBS ve Üniversite Sınavı Şampiyonu Altınyıldız Koleji öğrenci kayıtları büyük ilgi görüyor.

                Anasınıfı,İlkokul,Ortaokul,Anadolu Lisesi,Anadolu Öğretmen Lisesi,Fen Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi kurumlarıyla Nevşehir’in en büyük ve en başarılı özel kurumu olan Altınyıldız Eğitim Kurumlarımızın kontenjanları doluyor.

                Ağustos ayında uyum kursları düzenleyen,Anasınıfı,İlkokul,Ortaokul,ve Lise veli toplantılarını başlatan Altınyıldız Eğitim Kurumlarında bir çok sınıfta kontenjanlar dolmuştur.

                Kaliteli ve çağdaş eğitimin adresi Altınyıldız Koleji bünyesinde 2013-2014 öğretim yılında hizmete giren Özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 9.sınıf kontenjanları da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlendi.

                2013-2014 Öğretim yılında Özel Altınyıldız Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 9.sınıflarında Hemşirelik alanında 2 sınıf 48 öğrenci,Acil Tıp Teknisyenliği alanında 2 sınıf 48 öğrenci  olarak öğrenci kaydı yapılmaktadır.Her iki alanda da kontenjanlar dolmaktadır.

                2013-2014 Öğretim yılında 4 farklı lisenin eğitim öğretim yapacağı Altınyıldız Koleji’nde  okul kampüsü de yenilendi.

                Yeni Eğitim Öğretim yılı hazırlıklarının tamamlandığı Altınyıldız Koleji’ne kayıt olmak isteyen öğrencilerin acele ederek sınırlı kontenjanlardan yararlanmaları gerekmektedir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Dr.Mehmet - 5 yıl önce
gerçekten ismine yakışan bir kurum.kurucularını,çalışanlarını,tüm öğrenci ve velilerini kutlarım.yalnız birşeyi unutmuşunuz haberde.aşırı talepten 3.sınıflarda dördüncü şubeyide açmışınız.haydi hayırlı olsun.yeni eğitim yılı ülkemize,ilimize ve velisi bulunduğum altınyıldız kolejine hayırlı ve uğurlu olsun.sağlıklı ve başarılı geçsin inşallah.
Avatar
Yandım ali - 5 yıl önce
teşekkürler altınyıldız iyiki varsın
Avatar
Uçar yıldız - 5 yıl önce
tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim