banner461
banner195

Avanos Harika Bir Park ve Basketbol Sahasına Kavuşuyor

Avanos Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Mahallesinde 543. Sokakta devam eden mahalle parkı ve harika bir basketbol sahasına kavuşuyor

Avanos  Harika Bir Park ve Basketbol Sahasına Kavuşuyor
15 Kasım 2012 Perşembe 13:24

banner143
banner134

 Avanos Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Mahallesinde 543. Sokakta devam eden mahalle  parkı ve harika bir basketbol sahasına kavuşuyor

Avanos Belediyesi  Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Mahallesinde 543. Sokakta devam eden mahalle  parkı  yapım  çalışmaları kapsamında park alanının kilit parke döşemesi, elektrik ve su hattı döşeme çalışmaları tamamlandı.

 

Park alanının yürüyüş yollarının bordürleri ve kilit parke döşeme çalışmaları tamamlandıktan sonra parkın yeşillendirilecek alanları ile çocuk oyun gruplarının yer alacağı yerlerin toprak ve kum dolguları da tamamlandı. Elektrik ve sulama hattı döşeme çalışmalarının ardından yeşillendirilecek alanlar çapa motoru ile sürüldü.

 

Mahalle parkında devam eden çalışmalar kapsamında park içerisinde yer alan basketbol sahasının çevresine tel örgü çekmek üzere çalışmalara başlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
avanos - 5 yıl önce
övülecek bir tarafı yok artık bunlar günümüzün şartları