banner461
banner195

Avanos Kaymakamı Eldivan Yeni Emniyet Binasını İnceledi

Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan yapımı tamamlanmak üzere olan İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası ve Lojmanlarını gezerek bilgi aldı.

Avanos Kaymakamı Eldivan Yeni Emniyet Binasını İnceledi
15 Ekim 2012 Pazartesi 10:52

banner143
banner134

 Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan yapımı tamamlanmak üzere olan İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası ve Lojmanlarını gezerek bilgi aldı. İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Tutal'dan bina ile ilgili bilgiler alan kaymakam Eldivan yeni hizmet binasına tam not verdi. Bir önceki Avanos Kaymakamı Aylin Kırcı Duman ve halen İlçe Emniyet Müdürü olan Ahmet Tutal'ın girişimleri ile Avanos'a kazandırılan, 14 Temmuz 2011 Perşembe günü Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş tarafından temeli atılarak yapımına başlanan Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet binasının 2012 yılının son aylarında tamamlanarak hizmete girmesi bekleniyor.

 

Kızılırmak Kenarında bulunan 47 pafta, 1490 ada, 2 parsel  4253 m² Emniyet Genel Müdürlüğüne tahsisli arsa üzerine yapılan İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası tamamlandığında halen Hükümet Konağında faaliyetini sürdürmekte olan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Trafik Tescil ve Denetleme Müdürlüğü buraya taşınarak hizmetlerini sürdürecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.