banner461
banner195

Avanos’ta Belediye Çalışmaları Tam Gaz

Avanos Belediyesi Bahar ayıyla birlikte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.İşte Avanos Belediyesi çalışmalarından önce kısa başlıklar:Avanos Belediyesinin Araç Filosu Daha Da Güçlendi….Avanos Mahalle Aralarında Temizlik Çalışmaları başladı.İşte haberlerimizin deyatları.

Avanos’ta Belediye Çalışmaları Tam Gaz
27 Şubat 2013 Çarşamba 16:30

banner143
banner134

 Avanos İlçemizde yapılan hizmetlerin daha hızlı ve etkin yerine getirilebilmesi için Avanos belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne yeni arazi tipi araç alınarak araç filosu güçlendirildi.

 

Belediye hizmetlerinin ve arazideki çalışmalarının daha hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla Fen İşleri Müdürlüğünde kullanılmak üzere yeni araç alınarak araç filosu genişletildi.

 

Belediye Başkanı Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ, yeni alınan aracın hem Avanos ilçemize hem de Fen İşleri Müdürlüğümüze hayırlı olmasını diledi.

 

Mahalle Aralarında Temizlik Çalışmaları

 

Avanos Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından mahalle aralarındaki alanlarda temizlik çalışmaları devam ediyor.

 

Mahalle aralarında bulunan boş sahalarda ve ağaçlık alanlarda yapılan temizlik çalışmaları kapsamında, Bahçelievler Mahallesi 617. Sokakta, imar planında yeşil alan olan arazide dolgu ve arazi tesviye çalışmaları yapılıyor.

 

Bahçelievler Mahallesi 617. Sokakta bulunan boş alandaki kotu düşük olan yerlere toprak dolgusu yapılarak hem zemin tesviye ediliyor hem de saha temizliği yapılıyor.  


banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.