banner461
banner195

Avanos’ta Doğalgaz Çalışmaları Başlıyor

Avanos Belediyesi ile Kapadokya Doğal Gaz A.Ş’nin yaptığı çalışmalar sonrasında halkımızı bilgilendirme amaçlı bir açıklama yapıldı.Açıklamada;

Avanos’ta Doğalgaz Çalışmaları Başlıyor
03 Ağustos 2012 Cuma 15:47

banner143
banner134

 Avanos Belediyesi  ile Kapadokya Doğal Gaz A.Ş’nin yaptığı çalışmalar sonrasında halkımızı bilgilendirme amaçlı bir açıklama yapıldı

Açıklamada;

 

 

 

1-     Bu yıl Cumhuriyet, Bahçelievler, Karaseki (Yeşilevler ve Çiğdem Yapı Kooperatifi) ile Yeni Mahallede çalışmalar yapılacaktır.

 

2-     Çalışmalar 1 Eylül tarihinde Cumhuriyet Mahallesinden başlayacaktır.

 

3-     Bu mahallelerde oturan vatandaşlarımız şirketin Avanos bürosuna müracaat edeceklerdir. Oturdukları cadde ya da sokak önünde gaz hattı geçiyorsa derhal abonelik işlemleri yapılacaktır. Geçmiyorsa o cadde ya da sokakta oturanların tamamı abonelik talebinde bulunursa, bu yıl içinde doğal gaz hatları bağlanmak üzere programa alınacaktır. Bunun için abonelik işlemleri henüz yapılmadan dilekçe vermeleri gerekmektedir.

 

4-     Tüm mahalleler için geçerli olmak üzere, oturdukları cadde ya da sokağından önceki yıllarda doğal gaz hattı geçtiği halde abone olmayanlar için, 2. maddede belirtilen çalışmalar bittikten sonra değerlendirme yapılacaktır.

 

        Halkımıza saygıyla duyurulur.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kadir Karakuş - 6 yıl önce
ne zaman gelecek bu gaz çiğdem kooperatife... ???