banner461
banner195

Avanos’ta Eğitim Forumu

Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan başkanlığında Avanos Nazife Mustafa Ergün İlkokulunda III. Eğitim Yönetimi Formu düzenlendi.

 Avanos’ta Eğitim Forumu
16 Ocak 2015 Cuma 17:14

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan başkanlığında Avanos Nazife Mustafa Ergün İlkokulunda III. Eğitim Yönetimi Formu düzenlendi.

Foruma İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Taşçı ve Şube Müdürü Namık Kavraal ile birlikte ilçemiz okul - kurum müdürleri katıldı.

Forumda Erasmus+Program, Bu Benim Eserim, Tübitak Projelerindeki mevcut durum ve yerel projelerdeki durumumuz, TEOG sınavı değerlendirmesi, 2014 yılında yapılan okul- kurum onarımları ve 2015 yılında planlanan küçük onarımları da içeren konularda bilgi paylaşımı yapıldı.

İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan yaptığı konuşmada, bahar aylarında okullarda sosyal faaliyetlerin yapılmasını istedi.

Sosyalleşme konusuna da değinen Eldivan, köy okullarından başlanmak şartıyla öğrencilerin sosyalleşmeleri için tiyatro, gezi ve sergilerin yapılmasını bu konuda gerekli desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Forum, Şube Müdürü Namık Kavraal’ın mal beyanıyla ilgili bilgilendirme sunumu,” Avanos Çalıştayı Raporu” sunumu ve “Protokol Yönetimi” hakkındaki sunumlarıyla devam etti.

Forumda katılımcılara çay ve kuru pasta ikramı da yapıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
misafir - 3 yıl önce
ilçe milli eğitim müdürü ömer taşçı namı diğer kopyacı