banner461
banner195

Avrupa Birliği Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN´ın başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı Halil BERK, ilçe kaymakamları, daire müdürleri ve STK temsilcileri katıldı.

Avrupa Birliği Toplantısı Yapıldı
21 Ekim 2015 Çarşamba 16:01

banner143
banner134
 Vali Mehmet CEYLAN´ın başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı Halil BERK, ilçe kaymakamları, daire müdürleri ve STK temsilcileri katıldı.


        Toplantının açılışında konuşan Vali CEYLAN, 2010 yılından itibaren tüm illerde AB Temas Noktası ve AB Uyum Dayanışma ve Yönlendirme Kurulu oluşturulduğunu belirterek, toplantıda AB uyum süreci içerisindeki yapılması gerekenleri değerlendireceklerini söyledi.


        AB projeleri ile ilgili olarak hem kurumları yönlendirmek hem de projelerin daha faydalı olması için Nevşehir´de yapılması gerekenleri de görüşeceklerini dile getiren Vali CEYLAN, “Önümüzdeki süreçte neler yapılabilir, hangi projeler destek görüyor bunları gözden geçireceğiz. İlimizde özellikle AB projeleri ve son yıllarda çeşitli projelerle AB´den ve diğer katkı sağlayan kuruluşlardan destek alıyoruz. Biz bunu daha verimli hale nasıl getirebiliriz bunları değerlendireceğiz” dedi.


        Toplantı 2015 yılının değerlendirmesiyle sona erdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.