banner461

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

“Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı” Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
06 Ağustos 2019 Salı 18:28

banner143
banner134

Bağımlılık yapıcı maddeler ve bağımlılıkla mücadele kapsamında kurumlar arası işbirliği yapmak ve madde bağımlığı ile mücadele konusunda yapılacak faaliyetleri belirlemek amacıyla “Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı” Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Bu kapsamda, 11 Haziran 2019 tarihli Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurul Toplantı Kararlarının değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda; Nevşehir Belediye Başkanlığı, Derinkuyu Kaymakamlığı ve Gülşehir Kaymakamlığı’nın gerçekleştirmiş oldukları faaliyetlerin sunumu, Kurumlar tarafından görüşülmesi istenen konuların görüşülmesi ve sonraki toplantı tarihinin açıklanması görüşüldü.
Daha sonra, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı, görüş ve önerilerle son buldu.
Toplantının sona ermesi ile birlikte Vali İlhami Aktaş, katılımcılara teşekkür etti.
Valilik Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Vedat Kültür, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ramazan Çiftçi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatma Karipcin, Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, uyuşturucu ile mücadelede görevli kamu kurum müdürleri ve ilgili personelleri katıldı.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.