banner461
banner195

Balıkesir Milletvekili Aydemir, Kapadokya Bölgesine hayran kaldı

AK Parti Balıkesir Milletvekili Av Pakize Mutlu Aydemir Nevşehir Kapadokya Bölgesinin önemli turizm merkezlerinden Uçhisar Güvercinlik Vadisini gezdi. 

Balıkesir Milletvekili Aydemir, Kapadokya Bölgesine hayran kaldı
16 Nisan 2019 Salı 20:49

banner143
banner134

AK Parti Balıkesir Milletvekili Av Pakize Mutlu Aydemir, Nevşehir Kapadokya Bölgesinin önemli turizm merkezlerinden Uçhisar Güvercinlik Vadisini gezdi.

Nevşehirli Danışmanı Alparslan Ünal ile birlikte Kapadokya bölgesini gezen AK Parti Balıkesir Milletvekili Av Pakize Mutlu Aydemir, Uçhisar Güvercinlik Vadisine Gelerek Turizmci Salih Kıyga'nın Misafiri Oldu. 
Kapadokya'ya hayran kaldığını söyleyen Balıkesir Milletvekili Aydemir, Peribacaları ve Uçhisar kalesi manzarası karşısında çok etkilendiğini belirtti.  Uçhisar Güvercinlik vadisinde dilek ağacına dilek dileyen Aydemir, Turizmci Salih Kıyga'dan bölge hakkında bilgi aldı.   

Daha sonra Uçhisar Belediye Başkanı Osman süslü'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milletvekili Aydemir yaptığı açıklamasında; "AK Parti Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü Ziyaret ederek Hayırlı Olsun Dileklerimizi ilettik. Nezaketleri ve Ev Evsahipliği için çok teşekkür ediyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.