banner461
banner195

Başbakanımızdan Müjdeli Bir Haber Bekliyoru

Nevşehir Bakkal ve Bayiler odası Başkanı Yaşar Göncü, süper ve Hiper marketlerin şehir dışına çıkarılması ya da yeni kurulacakların şehir dışında bir alanda yerleştirilmesi konusunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan müjdeli bir haber beklediklerini söyledi.

Başbakanımızdan Müjdeli Bir Haber Bekliyoru
16 Eylül 2013 Pazartesi 18:07

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Bakkal ve Bayiler odası Başkanı Yaşar Göncü, süper ve Hiper marketlerin şehir dışına çıkarılması ya da yeni kurulacakların şehir dışında bir alanda yerleştirilmesi konusunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan müjdeli bir haber beklediklerini söyledi.

Konunun yıllardır gündemde bulunmasına karşın henüz bu konuyla ilgili bakkal esnafının beklediği müjdeli haberin kendilerine ulaştırılamadığına değinen Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Göncü, konuya ilişkin müjdeli bir haber beklentisi içerisinde bulunduklarını kaydetti.

Süper ve Hiper marketlerin tüm ülke genelinde olduğu gibi küçük esnafı ve bakkal esnafını bitirdiğini, ekonomik olarak bakkallara yaşama şansı tanınmadığını söyleyen Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Göncü, “Yıllardır bu konu gündemde. Bu sadece ilimizin değil ülkemizin bir sorunu haline geldi. Şehir merkezlerindeki süper ve hiper marketler küçük esnafı olduğu kadar bakkal esnafını da ekonomik açıdan bitirme aşamasına getirdi. Bu durum bakkalların en büyük yarası. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan konuya ilişkin müjdeli bir haber beklentimiz halen sürüyor” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaf - 5 yıl önce
neden bimler şehir dışına çıkacakmış.adamlar ucuz satıyo her şey olacak kardeş mesela bimden daha büyüğüde olsun.sen adama açma diyebilirmisin.isteyen istediği yerde ticaret yapar.isteyende istediği yerden alır.bakkla acıyanlar bakkaldan alır. bu kadar basit.bakkala acıyorum diyenler hüpermarketleri tek tek gezerler ordanda alırlar.ordanda yer içerler...
Avatar
Bekleyin daha... - 5 yıl önce
Sayın başkbakan bimleri bi çıkarsın şehir dışına. Ama olmaaz bimler zapsunun. Bakkal kirasını ödeyemiyo. Bırakın şu işleri. Daha çooook müjde beklersiniz
Avatar
yalnız bakkal - 5 yıl önce
bu resimde ki yaşar göncü değil bakkalında resim çekinip bir poz verse de görsek.