banner461
banner195

Başkan Ünver, Nevşehir Esnafına Çok Emek Verdi

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler odası başkanı Mustafa Düzgün, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in ilimiz esnafına çok büyük emek verdiğini, kendisine sonsuz teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Başkan Ünver, Nevşehir Esnafına Çok Emek Verdi
02 Eylül 2013 Pazartesi 12:05

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler odası başkanı Mustafa Düzgün, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in ilimiz esnafına çok büyük emek verdiğini, kendisine sonsuz teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Şoförler ve Otomobilciler odasına son derece nezih bir oda hizmet binasının yapımında, oda bünyesinde kullanılmak üzere kurtarıcı alınmasında ve Nevşehir’deki taksici esnafının Türkiye’de görülmemiş bir halde son derece modern taksi duraklarına kavuşmasında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in gayretinden ve emeğinden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Oda Başkanı Mustafa Düzgün, “Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Ünver, Şoförler ve Otomobilciler odamızın binasının teminin de ve odamıza kurtarıcı alınmasında çok büyük katkıları oldu. Sonuçta bu koltuk kimseye baki değil. Ve bizden sonraki dönemlerde de odamıza gerek binamız, gerekse kurtarıcımız hizmet vermeye devam edecek. Yapılan bu hizmetleri biz oda başkanı olmadığımızda sırtımıza yükleyip gidecek halimiz yok. Bu tamamen Nevşehir halkına, şoför esnafına yapılmış önemli bir hizmet. İlimizde taksi duraklarımız birer baraka şeklindeydi. İçerisinde kırık dökük birer masa sandalyesi bulunan taksi duraklarımız son derece modern bir hale getirildi. Türkiye’de ilk kez ilimizde yapılan bu uygulama taksici esnafımıza bir şahsiyet kazandırdı. Sağ olsun belediye başkanımız sayesinde içerisinde kliması dahi bulunan son derece modern taksi duraklarımız oldu. Bize ve Nevşehir esnafına Sayın Başkan çok emek verdi. Kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce
koltuğun günü doluyor galiba, yenisini ayarlamak lazım.
Avatar
Murat aşar - 5 yıl önce
varol mustafa varol seçim yaklaştı odada galiba
Avatar
bayram ulkat arkadaşımıza - 5 yıl önce
sen neyin nesisin kardeşim mustafa başkana laf atıyorsun murat avşar senin oda ile ne alakan var acaba onuda merak ettim kralınız gelsin mustafa başkanı yıkamaz rahmetli babam mezardan kalkıp gelsin mustafa başkanaın karşısına aday olsun mustafa başkana atarım oyumu