banner461
banner195

Başkan Vahdi Arısoy Gülşehirspor’u Ziyaret Etti

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Gülşehirspor’u Ziyaret Etti.

Başkan Vahdi Arısoy Gülşehirspor’u Ziyaret Etti
01 Nisan 2015 Çarşamba 19:35

banner143
banner134
 Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, İlçe Jandarma Komutanı Abdulkadir Yaprak ile birlikte Kulüp Başkanı Kamil Buz ve GülşehirSpor'u ziyaret etti.

 

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Amatör Küme maçlarına hazırlanan Gülşehirspor oyuncularını ziyaret etti. Oyuncularla sobet eden Arısoy, onlara tatlı da ikram etti.

 

GülşehirSpor teknik direktörü Mert Atamer ile konuşan Arısoy, GülşehirSpor’a belediye olarak katkıda bulunacaklarını ve Gülşehir’in temsilcisi olacak takımlarının iyi bir yere gelmesi için yardımlarını esirgemeyeceklerini söyledi. Takım hocasından oyuncular hakkında bilgi alan Vahdi Arısoy, oyuncu kadrosunun geliştirilmesini de istedi.

 

Mert Atamer de GülşehirSpor’un altyapısının gençleştirileceğini ve Gülşehirli sporculara ağırlık verileceğini söyledi. Üniversiteli oyuncuların 2 yıldan sonra takımdan ayrıldıklarını ve verilen emeğin bir anda boşa gittiğini söyleyen Atamer, yerli oyuncu yetiştirerek GülşehirSpor’u daha iyi bir yere taşıyacaklarını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali AKVAM - 3 yıl önce
Geçti Borun pazari sur eseğini Nigdeye. Adamlar gecen sene 1. Amator kumedeyken nerdeydin.simdi 2. Amator kumeye dusmus yardim edecem diyosun..
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Herkes işine geldiğinde adam !!