banner461
banner195

Başkan ve Genel Sekreterlere SGK Eğitimi

Bilindiği üzere, 6645 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiş ve bu Kanunla Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanuna Geçici 63 üncü madde eklenmişti.

Başkan ve Genel Sekreterlere SGK Eğitimi
18 Mayıs 2015 Pazartesi 16:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Bilindiği üzere, 6645 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiş ve bu Kanunla Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanuna Geçici 63 üncü madde eklenmişti.

Geçici 63 üncü maddenin uygulanmasına ilişkin usul ve esasların yer aldığı Genelge  Kurumun internet sayfasında yayımlandı. Konuyla ilgili olarak İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba başkanlığında Sigortalama Servis Şefi Mensup Polat ve Servis Çalışanı Hüseyin Erdan ile birlikte Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları  Birliği toplantı salonunda, odaları birliğinin  İl, İlçe başkan ve Genel sekreterlerine yönelik olarak bilgilendirme eğitimi düzenlendi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.