banner461
banner195

BBP Nevşehir de Üç Adayını Daha Açıkladı

Büyük Birlik Partisi Nevşehir’de Merkez belediye başkan adayının ardından 1 ilçe ve 2 belde de daha adaylarını belirledi.

BBP Nevşehir de  Üç Adayını Daha Açıkladı
25 Aralık 2013 Çarşamba 10:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi Nevşehir’de Merkez belediye başkan adayının ardından 1 ilçe ve 2 belde de daha adaylarını belirledi.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere hazırlandıklarını, bu süreç içerisinde Büyük Birlik Partisine belediye başkan adaylığı, il genel meclisi ve belediye meclis üyeliği adaylığı için başvuruların sürdüğünü belirtti.

Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayının Fatih Sağlamkardeş olarak belirlenmesinin ardından ilçe ve beldelerde de belediye başkan adayı çıkarmak istediklerini kaydeden Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Fatih Sağlamkardeş, şu ana kadar partiye yapılan başvuruların titizlikle değerlendirilerek karar verildiğini dile getirdi.

Büyük Birlik Partisinde Hacıbektaş Belediye Başkan Adayı Koray Yolaçar olarak belirlenirken, Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde belediye başkan adayı Murat Uysal, yine merkeze bağlı Kaymaklı Beldesinde ise Belediye Başkan adayı Mehmet Şen olarak belirlendi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
CCC - 4 yıl önce
yav birakin allahini severseniz artik yuvaya dönün
Avatar
kardeşim - 4 yıl önce
muhsin bey rahmetli oldu, partide felsefede bitti, siz yuvaya dönün, kirli oyunları birlikte çözelim. haksızlığa, yolsuzluğa, vurguna, talana birlikte dur diyelim onun için kapatın partiyi gelin m.h.p ye bak aday bile bulamıyorsunuz
Avatar
mert - 4 yıl önce
mehmet şen kaymaklıda kesin alır çünkü her dönem başka bir partiye koşuyor rahmetli muhsin başkan duymasın mehmet şen i alacağı 300 oy
Avatar
ali - 4 yıl önce
hangi yuva yaaav yuva dağılalı çok oldu dostlar...
Avatar
Muhsin başkan - 4 yıl önce
Siz ne kadar tanıyorsunuz muhsin başkanı. Bbp kapisina kilit vurulacak bir parti değil. İdeoloji si olan bir parti dir. Başkan sehid olduktan sonra ne birlesmesi.dusunce bir olsaydı mhp yle zaten birlesirdi.