banner461
banner195

BBP’nin Sır Adayları Kim?

Önümüzdeki günlerde Nevşehir Merkez Belediye Başkanlığına aday göstermek yönündeki çabalarını hızlandıran Büyük Birlik Partisinde il başkanının daha önce açıkladığı iki önemli aday adayının kim olduğu kamuoyunda merakla bekleniyor.

BBP’nin Sır Adayları Kim?
23 Ağustos 2013 Cuma 11:48

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Önümüzdeki günlerde Nevşehir Merkez Belediye Başkanlığına aday göstermek yönündeki çabalarını hızlandıran Büyük Birlik Partisinde il başkanının daha önce açıkladığı iki önemli aday adayının kim olduğu kamuoyunda merakla bekleniyor.

Hatırlanacağı üzere Büyük Birlik Partisi İl Başkanı A. Yavuz Uluer, Nevşehir Merkez belediye başkanlığı için iki önemli ve halk tarafından sevilen, saygı duyulan isimi aday gösterebileceklerini belirtmiş ve seçim sürecinde bu aday adayı isimlerinin kamuoyundan yoğun ilgi göreceğine inandıklarını ifade etmişti.

Açıklamanın üzerinden yaklaşık bir ay geçmesine karşın Büyük Birlik Partisinde sır gibi saklanan bu iki isim henüz sırrını koruyor.

İl Başkanı Uluer’in iddia ettiği üzere bu iki isimin Nevşehir merkezinde yerel seçimde nasıl bir performans sergileyip, il merkezindeki belediye başkanlığı seçiminde dengeleri nasıl bozup, bozamayacağını önümüzdeki günler gösterecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet ezilmez - 5 yıl önce
Yalannnnnnnnnn