banner461
banner195

Belediye Spor Kulübü Kickboks, Muay Thai ve Wushu

Nevşehir belediyesi spor salonu 3.kademe antrenör ve Kickboks il temsilcisi İsmail KAYA Nevşehir Belediyesi spor salonunun kapısını FİB Haber'e açtı salon hakkında bilgiler verdi .

14 Ocak 2015 Çarşamba 23:54

banner143
banner134
 Nevşehir belediyesi spor salonu 3.kademe antrenör ve Kickboks il temsilcisi İsmail KAYA Nevşehir Belediyesi spor salonunun kapısını FİB Haber'e açtı salon hakkında  bilgiler verdi .

KAYA; Nevşehir Belediye Spor Kulübü KİCKBOKS,MUAYTHAİ ve WUSHU  branşlarında lisanslı müsabık sporcu yetiştirmek amacıyla faaliyet gösteren bir tesistir.

Branş çalışmalarına yönelik olduğu için öğrenci ve çalışan sporcular olmasından dolayı akşam mesai bitimi saat 17:00 de açılıp 18 :00  de antrenmanlar başlayıp 20:30 a kadar devam etmektedir .

Salon içerisinde bulunan spor aletleri branş çalışmalarına uygundur sporcuların performanslarını geliştirmek için bulunan spor aletleri antrenör nezaretinde kullanılması gereken spor aletleridir.

Zaten salon olarak küçük bir alana sahiptir çok kapsamlı bir tesis olarak açılmamıştır bütün branş çalışmalarında mevcut sporcu sayısı ( maça giren) 30 sporcu ve 3 antrenör  nezaretinde yapılmaktadır.

Geçmiş dönemde bu branşlarda Türkiye şampiyonu ve çeşitli dereceler çıkartmıştır  2014 tarihinde Muay Thai bölge derecelerinde 6 madalyon Kick Boks branşında Türkiye  3 üncülüğü olarak sonuçlanmıştır.2015 döneminde yine sporcularımız gayretle hazırlanmakta olup dereceler beklenmektedir.

 Gençlerimizi kötü alışkanlıklarından kurtarıp, spor'a yönelmeliyiz,sporun birçok dalı var bizler bu branşlarda mücadelemizi veriyoruz ve sporcu arkadaşlarımızda gayretli çalışmalarının sonucunda gittikleri şehirlerde ilimizi temsil ediyorlar ve başarılı sonuçlarla dönüyorlar. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan demir - 3 yıl önce
sporu seven belediye başkanımız hasan ünvere spora ve sporcuya verdiği destek ve imkanlardan dolayı teşekkür ederiz.
Avatar
poyraz - 3 yıl önce
sabah bu haber ile ilgili attığım yorumu neden yayınlamadınız teşekürler
Avatar
poyraz - 3 yıl önce
belediye spor kulübünü ve antrenörlerini yakından tanırım amaç imkanı olmayan fırsat isteyen gençlerimize imkan ve fırsat sunan bir anlayış ile özveri fedakarlık ile yürütülen bir hizmettir.i̇smail kaya ya teşekür eder ve başarılarının devamını temenni ederim.
Avatar
ULU - 3 yıl önce
nevşehirde spor ve spor dostu insanların yetiştirebilmesi için bu çalışmalar önemli,her şeyden önce basın ve yayın organlarımızda sporu sevdirecek ve sporun ne kadar elzem olduğunu işaret edecek proğram,yayın ve yazıların yazılması gerekliliğine inanıyorum...haydi nevşehir spora destek verelim sloganıyla harekete geçilebilir.teşekür ediyorum
Avatar
Candan - 3 yıl önce
Sporu seven Belediye başkanımız Hasan ünver 'e spora olan katkılarından dolayı teşekkür ederiz
Avatar
Yılmaz - 3 yıl önce
Öncelikle Nevşehir'in sporcularına ve sporuna verdiği destekten dolayı Hasan başkanıma ve Nevşehir'de kickboks sporuna gönül vermiş antrenör arkadaşım İsmail KAYA hocama teşekkür ederiz.