banner461
banner195

Ben Müftü Eşiyim Dedi CHP'li Çıktı... Şok Görüntüler...

Gezi Parkı olayları başladığından beri sosyal medyada pek çok yalan haber üretildi ama bu yalan 'bukadar da olmaz' dedirten cinsten.İşte o şok görüntüler..

20 Haziran 2013 Perşembe 09:45

banner143
banner134

 Gezi Parkı olayları başladığından beri sosyal medyada pek çok yalan haber üretildi. Bu yalan haberlere inanan binlerce insan sokaklara döküldü. Sosyal medyada belirli grup tarafından hazırlanan provokasyonlara bir yenisi daha eklendi.

5 VAKİT NAMAZ KILIYORUM DEYİP, MÜFTÜ KARISIYIM DEMİŞTİ

Gazeteci-yazar Yılmaz Özdil tarafından sosyal medyada servisi edilen görüntülerde, müftü eşini olduğunu ve 5 vakit namaz kıldığını iddia eden başı kapalı bir kadın, Başbakan Erdoğan'ı istifaya davet etmişti.

DEŞİFRE OLDU

A Haber'de ekrana gelen "Deşifre" programı binlerce kişi tarafından paylaşılan provokasyon amaçlı görüntülerdeki kadının kim olduğunu ortaya çıkardı.


Sosyal medyada olay olan bu kadın gerçekte kim?

Adı "Gül Taşlı Cenal", İstanbul Bilgi Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü mezunu. Bir dönem Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Basın danışmanlığı kadrosunda yer aldı. Çeşitli yayın organlarında muhabirlik, kadın programlarında da yapım asistanlığı yaptı. Gazeteciliği bırakarak Balıkesir'in Burhaniye ilçesine taşınan Gül Taşlı Cenal, bar işletmeciliği yapmaya başladı. 2010 yılında CHP İlçe Başkanı Faruk Celal ile hayatını birleştirdi. Gül Taşlı Cenal Gezi Parkı provokasyonlarında da en ön sıralarda yer aldı.

Müftü Karısıyım Dedi CHP'li Başkanın Karısı Çıktı | VİDEO

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cano - 5 yıl önce
chpli olması normal...
Avatar
asil memleketli - 5 yıl önce
eyyyy!!!!!! beyni kıllanmış gezi parkçılar..eyyyyyy!!!!!! uyur gezer parkcilar..bunları mutlaka izleyinki şu güzelim memleketimizi huzurunu geleceğini bozmayın.oyuna getiriliyorsun farkında değilmisiniz.halaa değilseniz size söleyeceyim tek şey kocaman bir ahmaksınız.dış güçlerin kuklasısınız.sadece piyonsunuz.siz bu memleketin evlatları değilsiniz