banner461
banner195

Beşikdüzü Emniyet Müdürü Hemşerimiz Fevzi Taş Görevine Başladı

Aslen Nevşehir in Karacaşar kasabasından olan Hemşerimiz Fevzi Taş Trabzon Beşikdüzü İlçe Emniyet Müdürü Taner Ulutaş'ın, Of ilçesine atanması dolayısıyla boşalan göreve atanan Trabzon Terörle Mücadele Şube Müdürü Fevzi Taş görevine başladı .

Beşikdüzü Emniyet Müdürü Hemşerimiz Fevzi Taş Görevine Başladı
14 Eylül 2012 Cuma 16:49

banner143
banner134

 Aslen Nevşehir in Karacaşar kasabasından olan Hemşerimiz Fevzi Taş Trabzon Beşikdüzü İlçe Emniyet Müdürü Taner Ulutaş'ın, Of ilçesine atanması dolayısıyla boşalan göreve atanan Trabzon Terörle Mücadele Şube Müdürü Fevzi Taş görevine başladı Trabzon Beşikdüzü İlçe Emniyet Müdürü Taner Ulutaş'ın, Of ilçesine atanması dolayısıyla boşalan göreve atanan Trabzon Terörle Mücadele Şube Müdürü Fevzi Taş görevine başladı.

 

Evli ve 3 çocuk babası Beşikdüzü İlçe Emniyet Müdürü Fevzi Taş, 1972 yılında Nevşehir'de doğdu. 1986 yılında Afyon Polis Koleji'nden, 1994 yılında Ankara Polis Akademisi'nden mezun oldu. Balıkesir, Sivas, Niğde ve İstanbul şube müdürlükleri görevinde bulundu. 2005 yılından itibaren terörle mücadele şube müdürü olarak Niğde ve daha sonra Trabzon'da görev yaptı. Taş, Trabzon'daki görevini yürüttüğü sırada boşalan Beşikdüzü emniyet müdürlüğü görevine atandı  FİB Haber Merkezi olarak hemşerimize görevinde  başarılar diliyoruz


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
E.emekli Emniyet Bas.muf.Yusuf Ci nel Bsssrilar diler.. - 3 yıl önce
Enguzel Ilcemin Mudurune Bu gorevinde basarilar dilerim