banner461
banner195

Blok Bims AŞ. Adana İnşaat 2013` Fuarına Katılıyor

Adana İnşaat 2013" Fuarı; 14-17 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi`nde gerçekleşecek.Fuara Nevşehir’in Bims sektöründeki öncü ismi Blok Bims Aş de katılacağı bildirildi.

Blok Bims AŞ. Adana İnşaat 2013` Fuarına Katılıyor
12 Şubat 2013 Salı 15:58

banner143
banner134

 "Adana İnşaat 2013" Fuarı; Tüyap Çukurova Fuarcılık A. Ş., Adana Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Adana Bayındırlık ve İskân Müdürlüğü, Adana Müteahhitler Birliği, Makine Mühendisleri Odası Adana Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Mimarlar Odası Adana Şubesi, sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütlerinin desteği ile 14-17 Şubat 2013 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi`nde gerçekleşecek.

 

Adana İnşaat 2013 7. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı,Adana 6. Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı ile Adana 5. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuarı ile eş zamanlı açılacak.

 

Fuarda peyzaj firmaları, müteahhitlik firmaları ve üretici firmalar; iş yaptıkları kamu ve özel okullar, belediyeler ile birebir görüşme fırsatı yakalayacak. Geçen yıllarda yoğun katılımın olduğu fuara bu yıl katılımın daha da fazla bekleniyor.

 

,Belediyelerin ihtiyaç duyduğu malzeme, araç, gereç ve donanımların yanı sıra, belediyelere proje ve hizmet sunan kuruluşların da tanıtıldığı Fuar, sektörde bulunan üretici firmaları da ortak çatı altında buluşturmayı hedefliyor.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.