banner461
banner195

Borsa Başkanı Salaş'dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

NTB Başkanı ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM A.Ş.) Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Salaş, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı açılışı nedeniyle mesaj yayınladı.

Borsa Başkanı Salaş'dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
14 Eylül 2018 Cuma 19:54

banner143
banner134

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM A.Ş.) Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Salaş2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı açılışı nedeniyle mesaj yayınladı.

17 Eylül 2018 Pazartesi günü başlayacak olan 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı nedeniyle tüm öğrenci, öğretmen, veli ve idarecileri şimdiden okul heyecanının sardığını belirten Başkan Salaş, Yeni bir eğitim-öğretim yılının ülkemize ve Nevşehir’e hayırlı olması temennisinde bulundu.

Borsa Başkanı Salaş, mesajında şu sözlere yer verdi:

"Toplumların kalkınması rahat ve huzura ulaşmasının tek yolu yarınımız olan çocuklarımızın iyi bir eğitim almasından geçmektedir. 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, onlara en iyi imkanları sağlamaya çalışan ailelerinin ve ülkenin her köşesinde büyük fedakarlıklarla hizmet veren öğretmenlerimizin coşkusunu yürekten paylaşıyorum. Eğitime ve insana yapılan yatırımın geleceğe yatırım olduğunu biliyor bu anlayış içinde, Nevşehir Ticaret Borsamız olarak her zaman tam destek verdiğimiz eğitim konusunda öğretmenlerimize, çocuklarımızın yetiştirilmesindeki büyük fedakarlıkları, emekleri ve gönüllerinden gelen sevgi için teşekkür ediyorum. Onların bu çabası daha güçlü bir Türkiye, daha müreffeh bir gelecek için en büyük güvencemizdir. Bu düşünceyle ilköğretim haftasını kutluyor, 2018-2019 eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.