banner461
banner195

Borsa Başkanı Salaş'tan 15 Temmuz Mesajı : 'Destan Yürekle Yazılır'

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle mesaj yayımladı.”

Borsa Başkanı Salaş'tan 15 Temmuz Mesajı : 'Destan Yürekle Yazılır'
14 Temmuz 2018 Cumartesi 14:25

banner143
banner134

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş,15 Temmuz’un yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

NTB Başkanı İbrahim Salaş, 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yıl dönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında  "Tarihimizin en zor günlerinden biri olan 15 Temmuz'un ikinci yıldönümüne giriyoruz. 15 Temmuz FETÖ hain darbe girişimine karşı gövdesini siper eden ve hayâsızca akına dur diyen, tüm dünyaya kahramanlık örneği gösteren aziz milletimizi kutluyorum. Allah, bir daha bu millete 15 Temmuzları yaşatmasın. Unutulmasınki 15 Temmuz Bizim 2’nci İstiklal savaşımızdır. Elinde bayrak, gönlünde imanla tankların üzerine koşan, vatan aşkına ölümü göze alan aziz şehitlerimizi unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız'' dedi.

Salaş: 'Destan Yürekle Yazılır' Darbe teşebbüsünün nihai amacı Türkiye Cumhuriyetini bir daha ayağa kalkamayacak duruma düşürmekti. Allah'a şükürler olsun Milletimiz, cesareti ve feraseti ile bu belayı, bu fitneyi durdurdu. Milletimiz demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durdu, canı pahasına değerlerini savundu.

Nevşehir Ticaret Borsamızda, ilk andan itibaren, devletimizin ve milletimizin yanında yer aldı. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Gazi Meclisimiz, Başbakanımız,  siyasi partilerimiz, milletimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve medyamızın kararlı duruşuyla bir destan yazdık. Haince planlanmış darbe girişimini savuşturan milletimizin önünde bir kez daha saygıyla eğiliyoruz. Bizler ülkemiz ve milletimiz için şimdi daha büyük bir azimle çalışacak ve Türkiye'yi büyük hedeflerine taşıyacağız. Üzerine basarak bir kez daha ifade ediyoruz: Nevşehir'in önemli bir sivil toplum kuruluşu Ticaret Borsası olarak, 15 Temmuz'u asla unutmayacağız, unutturmayacağız. Ülkemizin geleceğini inşa ederken yaşadıklarımızdan aldığımız dersler bize ışık olacak. Biz bu ülkenin geleceğinden umutluyuz. Gücümüz milli irade, hedefimiz büyük Türkiye" dedi.

15 Temmuz 'Destan Yürekle Yazılır' afişini paylaşan Nevşehir Ticaret Borsasına teşekkür ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.