banner461
banner195

Bu Resimdekileri Tanıyabildiniz mi?

Nevşehir de özlemle beklenilen birlik ve beraberlik konusunun ilimizde en çok hangi meslek grubunda yaşanıyor derseniz şu an için buna en güzel örnek dayanışma şüphesiz Nevşehir Barosu Avukatları için söyleyebiliriz. “Bu resimleri daha önce hiç görmediniz…!”

Bu Resimdekileri Tanıyabildiniz mi?
15 Ekim 2012 Pazartesi 15:41

banner143
Nevsehir Avukatlarimiz Nostalji
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir de özlemle beklenilen birlik ve beraberlik konusunun ilimizde en çok hangi meslek grubunda yaşanıyor derseniz şu an için buna en güzel örnek dayanışma şüphesiz Nevşehir Barosu Avukatları için söyleyebiliriz. “Bu resimleri daha önce hiç görmediniz…!”

 

Öğle yemeklerinde,Hafta sonu pikniklerinde,Düğünde sünnette cenazelerde, Halı sahalarda, Nevşehirspor maçlarında, onları mutlaka bir arada görebilirsiniz.

Nevşehir de en çok birlik ve beraberlik içinde olan meslek grubu şüphesiz Nevşehir de görev yapan Avukatlarımız…

FİB Haber Merkezi olarak bizde Nevşehir de Baro Avukatlarımız için bu birlikteliğine örnek dünden bugüne dayanışmanın ve güzel karelerin yer aldığı bir nostalji geçidi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

Şuan Milletvekili olan Av.Murat Göktürk ten,Eski Milletvekilelrimizden İsmail Çevik’e,CHP İl Başkanı Ahmet göktaş tan eski Baro Başkanı Necmi Öncül’e,Avukat Adnan Bilge den Eski Baro Başkanlarımızdan Av.Yaşar Oğuz a ,Av.İhsan Uçman dan ,Eski Refah Partili İl Başkanı Av.Mehmet Biçer e Av.Suat Karaduman dan Av.Ömer Çölyen e …Murat Boz ve Mustafa Alevli ile birlikte unutulmaz hatıra fotoğraf görüntüleri Değerli Nevşehir Barosu Avukatlarımızdan Av.İhsan Uçma arşivlerinden derledik.  Güzel birlikteliği diğer mesleklere de örnek olması açısından Sizlerin affınıza sığınarak yayınlıyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
faik sunar - 6 yıl önce
nevşehir çok lazım insanlar bunlar olmasa nevşehirde hayat durur sayın editör yayınlayacaksanaız nevşehire yatırım yapmış.sıfırdan meydana gelmiş şu anda yanlarında 10larca kişi çalıştıran ekmeğini taştan kazanmış insanların fotolarınını yayınlayın.mesela nev-pa geçmişte küçük bi atölyenin serüvenini yayınlayın mesela güreller saftı yayınlayın.mesela ısıtaşı yayınlayın mesela öebeklileri yayınlayın.mesela musa ertaşı yayınlayın da millet kendilerine öner seçsin bunlar ne işe yarar anlamadım
Avatar
Nevşehirli Avukat - 6 yıl önce
faik sunar, insanlar hayatlarının her aşamasında hukuki sorunlarla, hak ihlalleriyle karşılaşabilirler ve çözüm için bir avukatın hukuki yardımından ve desteğinden yararlanırlar. üretim sektörü ile avukatlık mesleği birbirinin yerine ikame edilecek alanlar değildir. yaptığın kıyas ve değerlendirme mantıken sakattır. sağlıklı bir toplumun üretime de istihdama da sanayiye de ticarete de eğitme de hukuka da avukata da doktora da işçiye de çiftçiye de aşçıya da boyacıya da çöpçüye de ihtiyacı vardır. sağlıklı bir toplumun bir tek elmayla armudu birbirine karıştıran cahillere ihtiyacı yoktur.
Avatar
avukat - 6 yıl önce @faik sunar
faik sunar, üretim sektörü ile avukatlık mesleği birbiri yerine ikame dilecek, birisi diğerine tercih edilecek alanlar değildir. gelişmiş ve sağlıklı bir toplumda sanayiye de üretime de sanata da ticerete de bilimsel çalışmalar da eğitime de hukuka da kültüre de avukata da doktora da muhasebeciye de işçiye de aşçıya da pastacıya da ihtiyaç vardır. sağlıklı ve gelişmiş bir toplumda bir tek elma ile armudu birbirine karıştıran cahillere ihtiyaç yoktur; olmasa da olur...