banner461

Burası da Tanrıver’in Köşesi

2 Yıldır AK Parti İl Başkanlığı görevini sürdüren M. Ali Tanrıver’de kendisinden öncekilerin de yaptığı gibi il başkanlığı makamında kendi köşesini oluşturdu.

banner503
Burası da Tanrıver’in Köşesi
15 Ağustos 2015 Cumartesi 23:59

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) 2 Yıldır AK Parti İl Başkanlığı görevini sürdüren M. Ali Tanrıver’de kendisinden öncekilerin de yaptığı gibi il başkanlığı makamında kendi köşesini oluşturdu.

Bir çoğu kendi döneminde ve bizzat kendisinin aldığı plaketlerden oluşan köşesindeki fotoğraf, albüm ve plaketler dikkat çekici.

Eski il başkanlarından Ersan Erkut döneminde yeniden dizayn edilen AK Parti İl Başkanlığı odasında kendisine has bir köşe oluşturan İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, hukukçu kimliğinin de verdiği tertip içerisinde köşesine zenginlik kazandırmış.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Kurucu Genel Başkanı Reacep Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarının yanında Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da fotoğrafları ve son dönemde hazırlanan AK Partinin kitaplarının da yer aldığı köşe de Tanrıver, 2 yıllık il başkanlığı döneminde kendisine sunulan plaketlere de yer veriyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.