banner461
banner195

Cevher Dudayev Mahalle Muhtarı Duran Sütveren'den Başkan Ünver'e Plaket

Cevher Dudayev Mahalle Muhtarı Duran Sütveren,mahalle sakinleri ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek, mahalleye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Cevher Dudayev Mahalle Muhtarı Duran Sütveren'den Başkan Ünver'e Plaket
28 Ekim 2013 Pazartesi 13:04

banner143
banner134

 Ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,her mahalleye eşit oranda hizmet sunmaya özellikle gayret ettiklerini belirterek,mahalleler arasındaki ayrımı da ciddi anlamda önlediklerini belirtti.Daha önceden mahalleler arasındaki konut ve arsalarda öncelikli hizmet noktasında ciddi oranlarda fiyat farklılıklarının bulunduğunu vurgulayan Ünver; “ Geçmişte bazı mahallelerdeki arsa ve konut fiyatlarının arasında alabildiğine bir uçurum söz konusu idi.Ancak Belediye olarak her mahalleye eşit oranda hizmetler götürerek meydana gelen bu fiyat uçurumunun da ciddi manada önüne geçtik.Şimdi Nevşehir’in Batısı ile doğusu,güneyi ile kuzeyi arasında arsa ve konutlar bazında önemli bir fiyat ayrılığı ortadan kalktı.dedi.

Ünver, Cevher Dudayev Mahallesi sakinlerine de bir müjde vererek, Ahiler Kalkınma Ajansı’nın ana hizmet binası için bir arsa tahsisinde bulunduklarını dile getirerek, bunun bölgedeki hareketliliğin daha da artmasına önemli bir vasıta olacağını kaydetti.

Cevher Dudayev Mahalle Muhtarı Duran Sütveren’de Nevşehir Belediyesi’nin köklü hizmetler sunarak mahallenin modern bir konuma gelmesinde Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür etti.Sütveren daha sonra Belediye Başkanı Ünver’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mahalleli Ali - 4 yıl önce
sayın başkanım değerli muhtarım
gerçekten mahalleye çok okullar cami
yeri,parklar,kamelyalar,derde ıslah
çalışmaları,imar uygulamaları, alt geçit
mahalle araları alt üst geçitler
ve daha birçok hizmetleri yerine getirdin
yeni dönemde daha niceleri olur inşallah
Avatar
göncü bey - 4 yıl önce
yıllardır cevher dudayev mahallesinin asfaltı, kaldırım taşı hiçbir onarım görmüyor, parkları bakımsızlıktan yerlebir, dere ıslah çalışmaları yalçın beyden sonra hiçbir çalışma görmedi ve bu muhtar eğer mahalleye hizmet yaptı diye plaket veriyorsa hakkımı helal etmiyorum. muhtarlık parasıyla hacca gidipte bunu yapıyorsun ya yazık diyorum ama merak etme seçimler yakın muhtarım, yakın...