banner461
banner195

Çince Öğrenmek İster misiniz?

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mustafa Özdemir, Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılması planlanan Çince kursuna katılmak isteyenlerin başvurularının alınmaya devam ettiğini hatırlattı.

 Çince Öğrenmek İster misiniz?
23 Nisan 2015 Perşembe 23:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mustafa Özdemir, Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılması planlanan Çince kursuna katılmak isteyenlerin başvurularının alınmaya devam ettiğini hatırlattı.

Özdemir, “İlimiz turizm büyüklüğü açısından Türkiye’nin 4. büyük kenti. Bu aşamada İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüze bir takım görevler düştüğü gibi Halk Eğitim Merkezimize de görevler düşüyor. Turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu bazı eğitim çalışmalarını Halk Eğitim Merkezimiz aracılığıyla yapabileceğimizi düşündük. Bu ayın son günlerine doğru Halk Eğitim Merkezimiz bünyesinde Çince Öğrenim kursu açmayı planlıyoruz. Söz konusu kursumuza katılmak isteyenlerin Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğümüze müracaatta bulunmalarını, ya da kursla ilgili bilgi edinmek isteyenlerin ise 213 27 60 numaralı telefonundan detaylı bilgi edinmelerini istiyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Türkçeyi zor konusuyok gardasim
Avatar
Berk - 3 yıl önce
bir dil bir insandır :)
Harika bir imkandır kaçırmayın derim
Avatar
HOPPALA... - 3 yıl önce
türkçeyi adam akilli konuşup karşidakini anlayabildik kendimizi anlatabildikte çince mi kaldi alllah aşkina ya oturalim oturduğumuz yerde