banner461
banner195

Darüşşifa Caminin Kaba İnşaatı Tamamlanıyor

Nevşehir belediyesinin geçtiğimiz yıl ağırlık verdiği Devlet Hastanesi Kompleksi içerisindeki çevre düzenleme çalışmalarıyla birlikte başlatılan Cami inşaatının kabası tamamlanmak üzere.

 Darüşşifa Caminin Kaba İnşaatı Tamamlanıyor
23 Ocak 2015 Cuma 17:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir belediyesinin geçtiğimiz yıl ağırlık verdiği Devlet Hastanesi Kompleksi içerisindeki çevre düzenleme çalışmalarıyla birlikte başlatılan Cami inşaatının kabası tamamlanmak üzere.

Yapılan çevre düzenleme çalışmalarıyla birlikte son derece modern bir görünüm kazanan Devlet hastanesi kompleksinde camii inşaatı da hızla sürüyor.

Nevşehirli iş adamı Ulutaş Dirlik’in ailesi adına yaptırdığı ve Projesi Nevşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Darüşşifa Camiinin inşaatının en kısa sürede tamamlanması için çalışmalar aralıksız sürüyor.

1500 Kişilik camiinin tamamlanarak ibadete açılması durumunda son yapılan düzenlemelerle oldukça bir modern bir görüntüye kavuşan kompleksin daha da işlevsel bir hale geleceğine dikkat çeken yetkililer camii inşaatında herhangi bir sorun yaşanmadığına da dikkat çektiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
boğazlı - 3 yıl önce
erkan dirlik beyede teşekkür ederiz onu unutmayalım sayın yönetici
Avatar
osman Kalay - 3 yıl önce
Bu cami yı kim düşünmüşse şimdiden Allah razı olsun.İnsanı görür görmez etkileyen mimarisi var
İnşaallah hertürlü imkanları ile iyi bir hizmet eder. Sizlerden ricam caminin sadece erkeklerin yönelik olmaması bayanlarında düşünülmesi ve bayanlar için ayrı abdesthane ayrı camiye giriş yerleri olması.
Avatar
Nevsehirli - 3 yıl önce
aman cami yapin
Avatar
bekır - 3 yıl önce @Nevsehirli
kilisemi istiyordun