banner461
banner195

Doğalgaz ve Kalorifer Ateşçiliği Kurslarına Ağırlık Verilecek

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bu aydan itibaren doğalgaz ve kalorifer ateşçiliği kurslarına ağırlık verecek.

Doğalgaz ve Kalorifer Ateşçiliği Kurslarına Ağırlık Verilecek
09 Ekim 2013 Çarşamba 10:10

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bu aydan itibaren doğalgaz ve kalorifer ateşçiliği kurslarına ağırlık verecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Osman Doğan, kış aylarına girilmesi dolayısıyla ilimizde bu tür kurslara talebin arttığını ve merkez olarak bu talebi karşılamak istediklerini dile getirdi.

Ekim ayı itibariyle havaların soğumaya başlaması ve kışın yaklaşması nedeniyle Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Doğalgaz ve Katı atık ateşçiliği konusunda yeni kursların faaliyete geçirileceğini kaydeden Doğan, “Kış aylarının yaklaşması ile birlikte merkezimiz bünyesinde her yıl sonbahar döneminde olduğu gibi bu yıl da doğalgaz ve kalorifer ateşçiliği kurslarımıza ağırlık vereceğiz. Bu konuda sertifika sahibi olmak isteyenlerin en kısa sürede Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğümüze müracaatta bulunmalarını bekliyoruz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.