banner461
banner195

Ekim Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Ekim ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

Ekim Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
28 Ekim 2013 Pazartesi 12:44

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar başkanlığında yapılan İl Danışma Meclis toplantısına, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Ebubekir Gizligider, Nevşehir   Belediye Başkanı Hasan Ünver,  Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları,  İl Genel Meclis üyeleri  ile çok sayıda partili katıldı.

Divan Kurulu'nun oluşumuyla başlayan Danışma Meclisinin açılış konuşmasını yapan  İl Başkanı Kazım Sunar, teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Nevşehir adına önemli konuların görüşüldüğü İl danışma meclisi toplantısında 2014’te yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri ve aday adaylığı süreci ile ilgili bilgiler veren Kazım Sunar, bu tür toplantılarda sorunların ve önerilerin söylenmesi gerektiğini ifade etti.

İl Danışma Meclisi Toplantısında daha sonra sunumlara geçildi. Belediye Başkanları ve Milletvekillerinin sunumlarının ardından toplantı müzakereler ile sona erdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak 1 - 4 yıl önce @akpartili50
ben bir alakasızlık görmedim.milletvekilleri il başkanı belediye başkanı ve programı düzenleyen il teşkilat başkanı kimin oturmasından rahatsız oldunuz....
Avatar
akpartili50 - 4 yıl önce
protokol koltuğunda ne var arkadaş. alakasız kişiler oturma yarışında . hayret akpartiye yakışmıyor