banner461
banner195

Faruk Özaltın'dan Regaip Kandili Mesajı

Özaltın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özaltın, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Faruk Özaltın'dan Regaip Kandili Mesajı
07 Nisan 2016 Perşembe 14:00

banner143
banner134
Özaltın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özaltın, Regaip Kandili dolayısıyla yayımladığı mesejda tüm İslam aleminin Regaip Kandilini ve Üç aylarını kutladı.

Mesajında üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili’nin rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olduğunu belirten Özaltın, Regaip Kandili gecesinin insanları Allah’ın rızasına uygun amellere, güzelliklere yöneltmesini ve duaların kabulüne vesile olmasını diledi.

Regaip Gecesi’nde Allah’a gönülden yönelip, hata ve günahlar için af dilemek gerektiğinin altını çizen Özaltın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özaltın, şu ifadeleri kullandı:
"Rahmet mevsiminin öncüsünün Regaip olduğunu bilerek, kendimizi şöyle bir gözden geçirip, kişisel bir muhasebe yapmalıyız. Regaibi fırsat bilerek yaşlıları ve hastaları ziyaret etmeli, öksüz ve yetimleri sevindirmeli, ihtiyaç sahibi insanların ellerinden tutmalıyız. Milletimizin ve Ülkemizin birliği, dirliği için bol bol dua etmeliyiz. Bu vesileyle hemşehrilerimizin, milletimizin ve İslam aleminin Regaip Gecesini tebrik eder şehrimize, ülkemize, İslam alemine güzellikler getirmesini diliyorum."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.