banner461
banner195

Fethullah Gülen'in Nevşehir İl İmamı Yok!!!

Sabah gazetesi Paralel Devlet Yapılanması'nın Türkiye imamlarını yayınladı ancak,İç Anadolu Bölgesinde bulunana tüm imamlar deşifre olurken Nevşehir ili de imamı da yayınlanmadı

Fethullah Gülen'in Nevşehir İl İmamı Yok!!!
28 Ocak 2015 Çarşamba 11:41

banner143
banner134
Fethullan Gülen'in Nevşehir İl İmamı Yok!!!
Sabah gazetesi Paralel Devlet Yapılanması'nın Türkiye imamlarını yayınladı ancak Nevşehir ili de imamı da yayınlanmadı.SABAH'ın, Paralel Devlet Yapılanması'nın Türkiye imamları yazı dizisinin ortaya çıkardığı gerçek: Devletin valilerine alternatif imamlar, kimi zaman şantaj gibi yollara da başvurarak bölgelerinde terör estiriyorlarSABAH'ta 7 gün boyunca yayımlanan Fethullah Gülen imamlarıyla ilgili yazı dizisi, bugüne kadar Paralel örgütlenme konusunda kafalardaki tüm soru işaretlerini giderdi, tartışmaları bitirdi... Öncelikle şunu söylemeliyiz: Bu kişiler imam değil, gerçekte Fethullah Gülen'in gölge valileri... Yani Gülen örgütü, Türkiye Cumhuriyeti'nin valilerine alternatif olarak illere gölge valiler tayin ediyor. Bu kişiler, merkezi otorite (Fethullah Gülen) tarafından, belli süreler için bir ilden öbürüne tayin ediliyorlar. Tıpkı devlet memuru ya da bürokrat gibi. Gülen'in imamları, 60'lı yaşlara geldiklerinde ise tıpkı kamuda olduğu gibi merkeze çekiliyorlar. Ya büyük illere taşınarak, sınav, atama ya da yardım kampanyası gibi stratejik işlerde görevlendiriliyorlar. Ya da yurtdışında Türkiye aleyhinde diplomasi faaliyetlerinde görev alıyorlar.
Yayınlanan haritada ilginç olan Nevşehir ili de yok, imamı da yok.. 
 
 
bÜYÜK HARİTA İÇİN 
 
http://www.sabah.com.tr/ExternalImage?url=http://i.sabah.com.tr/sbh/2015/01/27/1422308685549.jpg

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BEN10 - 3 yıl önce
şu si̇malara bak rabbim nazardan saklasın.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Ben tanıyom amerikaya. teedi
Avatar
nevsehirli - 3 yıl önce
nevsehir il imamı var ama iyi kamufule olmuş. sağlik da arasınlar
Avatar
beyazıd camii cemaati - 3 yıl önce
fetullah gülenin il imamı şuan vaiz oldu nevşehirin bir ilçesine ilçe vaizi oldu.
Avatar
şakir - 3 yıl önce
istanbulda ankarada izmirde il imamı bulunuyor, nevşehir gibi küçük bir ilde mi̇t yada polis il imamını bulamıyor. ilginç. paralel yapı nevşehirde iyi örgütlenmiş anlaşılan.
Avatar
yusuf malkaçoğlu - 3 yıl önce
hey ulaaaaaaaaannnnnnn hepimiz imamız.
Avatar
nevşerli - 3 yıl önce
elma dersem çık armut dersem çıkma
Avatar
nevsehirli-50 - 3 yıl önce
bunu bilmek ne kazandıracak? nevşehi̇rde 105 tane cami̇i̇ var bi̇r i̇mam olarak hi̇ç habere konu olmadim. nevşehi̇ri̇n genç i̇mamlari rahatsiz.