banner461
banner195

Gör Bir Üyelerine Ortahisar Belediyesi'nden Yemek

Ortahisar Belediye Başkanı Ali İhsan Özendi, Engelliler Haftası nedeniyle Nevşehir Gör-Bir Derneği üyelerine Ortahisar Müze Restorantta yemek verdi.

Gör Bir Üyelerine Ortahisar Belediyesi'nden Yemek
15 Mayıs 2013 Çarşamba 11:35

banner143
Gör-bir derneği Ortahisar
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Gör-Bir Derneği adına verilen Yemeğe, AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci, Ortahisar Belediye Başkanı Ali İhsan Özendi, Gör- Bir Dernek Başkanı Erol Mutlu, Gör Bir dernek yöneticileri katıldı.

Yemekte konuşan Görbir dernek Başkanı Mutlu da bugünkü yemeğe tüm siyasi parti temsilcilerini davet ettik ama ne yazıkki özel işleri olduğundan katılamadılar.Bu yemeği düzenleyen Başta Başkan Özendi olmak üzere bizleri yalnız bırakmayan  AK
 PArtili Başkanlarıma ve gazetecilere teşekkür ediyorum dedi

Ali İhsan Özendi konuşmasında:Hepimiz bir engelli adayıyız bunu böyle bilmemiz lazım.Engelleri kaldırmak içinde birlik ve beraberlik içinde el ele vererek yardımlaşmalıyız dedi.
Günün anlam ve önemine dair yapılan konuşmaların ardından 
Gör Bir Dernek Başkanı Erol Mutlu Ortahisar Belediye Başkanı Ali İhsan Özendi'ye başarılı çalışmalarından dolayı bir plaket verdi. Ortahisar Belediye Başkanı Ali İhsan Özendi de Gör Bir yöneticilerine Ortahisar Tabağı hediye etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.