banner461
banner195

GÖRBİR de Açılışa Özel Program Hazırlığı

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği iki dernek binası olan tek STK olma özelliğine kavuşacak. Yeni dernek binası 13 Mayıs 2013 tarihinde hizmete açılacak.

GÖRBİR de Açılışa Özel Program Hazırlığı
04 Mayıs 2013 Cumartesi 22:34

banner143
banner134

 Nevşehir Belediyesinin Necdet Ersan Parkı içerisinde yaptırdığı ahşap dernek binasına taşınmaya hazırlanan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetimi 13 Mayıs 2013 tarihinde yeni binasında hizmet vermeye başlayacak.

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve bazı Protokol mensuplarıyla birlikte ilimizde görev yapan basın yayın kuruluşları çalışanlarını açılışta ağırlamaya da hazırlanan Görmeyenler Kültür ve Birleşme derneği bu davet esnasında Protokol mensuplarına ve basın yayın kuruluşları mensuplarına sürpriz bir etkinlikte hazırlıyor.

Haber: Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet yücel - 5 yıl önce
kendinize güzel makamlar yaptırıyosunuz....fakat temsil ettiğiniz görmeyen çocuklarımız küçücük yaşta eğitimlerini almak içi kayseri ve niğdeye yatili gi̇tmek zorunda kaliyor...bi̇razdsa onlar i̇çi̇n uğraşipta küçük bi̇r okul yaptirsaniz olmazmi memleketi̇mi̇ze...