banner461
banner195

Gülşehir Türk Bayraklarıyla Süslendi

Gülşehir Belediyesi Esnaf Ve Vatandaşlara Türk Bayrağı Dağıttı.

Gülşehir Türk Bayraklarıyla Süslendi
27 Ekim 2015 Salı 23:50

banner143
Gülşehir Belediyesi  Vatandaşlara Türk Bayrağı Dağıttı
İlgili Galeriye Git
banner134
 Türkiye'de artan terör olaylarına tepki gösteren Gülşehir Belediyesi, aynı zamanda Cumhuriyetin 92. yıl dönümü dolayısıyla ilçe merkezindeki esnaf ve vatandaşlara bin 500 civarında Türk Bayrağı dağıttı.

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Cumhuriyet bayramı’nın önemine vurgu yaparak, "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı ilçemizde daha coşkulu şekilde kutlamak için esnafımıza bayrak dağıtımını planladık .

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını gururla ve kıvançla kutlamaktayız. Esnaflarımıza bayrak dağıtarak, kutlamaların daha coşkulu şekilde geçmesini istedik. Dağıttığımız bu bayrakları tüm esnafımızın işyerlerinin camlarına asmalarını bekliyoruz. Aynı zamanda vatandaşlarımızın evlerini bağımsızlığımızın kutsal simgesi olan Türk Bayrağı ile donatmasını da bekliyoruz. Cumhuriyet Bayramı’na kadar bayrak dağıtımımız devam edecek. Bu vesile ile ülkemizin dışında mazlum milletlere de rehber, yol gösterici olan milletçe gurur duyduğumuz Bayramlarımızı ve yarın kutlanacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlarım" diye konuştu.

Bu güzel çalışma için Gülşehir Belediyesini kutluyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.