banner461
banner195

Gülşehirde Turizme Konaklama İmkanı

Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir’de yıllardır turizmden yarar sağlayamayan yerleşim merkezlerinden olan Gülşehir Kepez otelin hizmete girmesiyle birlikte bu konuda önemli bir adım atmış olacak.

Gülşehirde Turizme Konaklama İmkanı
11 Nisan 2013 Perşembe 11:41

banner143
banner134

 Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun’un da üzerinde hassasiyetle durduğu ilçenin turizmden gelir elde edebilmesine yönelik atılan adımlar çerçevesinde Kepez otelin çok yakın bir zamanda hizmete girmesi bekleniyor.

Özel bir işletmeci tarafından işletilecek olan Kepez otelin hizmete girmesi ilçede turizm konaklama tesisinin olması anlamına geliyor. Yıllar önce Nevşehir ve yöresinin turizmde adından bahsedilir merkezlerinden biri olan Gülşehir ilçesinde bu tür konaklama tesislerinin önümüzdeki yıllarda daha da artması bekleniyor.

Bir süredir tadilat çalışmaları yapılan Kepez Otelin ardından belediyenin de desteğiyle turizme yönelik tesisleşmenin ilçede yaygınlaşması hedefleniyor. İlçeyi tepeden gören muhteşem bir güzelliğe sahip olan Kepez Otelin önümüzdeki günlerde hizmete girmesi özellikle ilk etapta grup turizminin yörede yaygınlaştırılmasına da zemin hazırlayacak.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.