banner461
banner195

Hakan Şükür Kapadokya'da Stres Attı

Eşi Beyda Şükür ve küçük oğlu Ömer Şükür ile birlikte günü birlik geldiği Kapadokya da Uçhisar da ki bir butik otelde konaklayan Eski Milli Futbolcu ve İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür Kapadokya bölgesinde stres attılar.

Hakan Şükür Kapadokya'da Stres Attı
19 Nisan 2014 Cumartesi 05:27

banner143
Hakan Şükür Veysel Cihan'ın Konuğu Olarak Kapadokya'da
İlgili Galeriye Git
banner134
Hakan Şükür Veysel Cihan'ın Konuğu Olarak Kapadokya'daydı...   -FİB HABER ÖZEL-

 Galatasaray ın ve Milli takımın eski efsane isimlerinden İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür arkadaşı Beşiktaş ve Milli takımımızın bir diğer efsane ismi Veysel Cihan’ın konuğu olarak Kapadokya ya geldi.

Eşi Beyda Şükür ve küçük oğlu Ömer Şükür ile birlikte günü birlik geldiği Kapadokya da Uçhisar da ki bir butik otelde konaklayan Eski Milli Futbolcu ve İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür Kapadokya bölgesinde stres attılar.

Nevşehir’in Avanos ilçesindeki Kapadokya Sofrasında yemek yiyerek hasret gideren iki eski Milli futbolcu Hakan Şükür ve Veysel Cihan’nın futbol ve Kapadokya koyu sohbetlerin konuları oldu.

Daha sonra Veysel Cihan ın Avanos ta ki çiftliğine geçen Hakan Şükür burada Veysel Cihan ın gözü gibi beslediği Sivas Kangal cinsi eşsiz köpeklerle bir süre vakit geçirdiler.

Hakan Şükür ve Eşi Beyda Şükür Kapadokya bölgesine hayran kaldıklarını belirterek burası eşsiz doğası tarihi ve insanlarıyla tam manasıyla büyüleyici atmosferiyle baş dinleye bilinecek çok muazzam bir yer . İnşallah en kısa sürede yine Kapadokya ya geleceğiz. Herkesi de Kapadokya ya gelip buraları görmelerini şiddetle tavsiye ediyorum dedi.

Hakan Şükür eski arkadaşı Veysel Cihan a da ev sahipliği için teşekkür ederek bizler futboldan gelen insanlar olarak futboldan kopmamız kesinlikle düşünülemez. İnşallah futbol kariyerindeki başarıları bey efendi kişiliği ile örnek şahsiyet Veysel Cihan kardeşim futbol kariyerine ilerleyen günlerde farklı şekilde katkıları olacağını düşünüyorum dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
milliyetci muhafezakar - 4 yıl önce
Paralelin kuklası nevşehirden defol
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
Fettullahın ajanı defol
Avatar
hasana - 4 yıl önce
Akp den istifa ettin vekillikten de istifa et aldığın maaş zehir zıkkım olsun paralel saf kukla
Avatar
hasan cenker - 4 yıl önce
Defol pensilvanyaya git nevşehir nankörleri sevmez
Avatar
kapadokyalı - 4 yıl önce
sen git pensilvanyada stresini at !!
Avatar
Yaşayan efsane - 4 yıl önce
unutulmaz golcü yaşayan efsane senin adını tarih yazdı.
Avatar
paralelinin iti - 4 yıl önce @kapadokyalı
gancık köpek
Avatar
ERKUT GÖKÇEK - 4 yıl önce
ülkeye ihanet edin sonra hiçbir şey yokmuş gibi gezin,tozun