banner461
banner195

Hedef 1000 Aileye Yardım Eli Uzatmak

Nevşehir İlimizin en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Ramazan ayı süresince 1000 aileye yardım eli uzatmayı planlıyor.

 Hedef 1000 Aileye Yardım Eli Uzatmak
11 Haziran 2015 Perşembe 18:33

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlimizin en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Ramazan ayı süresince 1000 aileye yardım eli uzatmayı planlıyor.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, geçtiğimiz yıl 800 Aileye yönelik yapılan ramazan yardımlarının bu yıl 1000 aileye ulaştırılmasının hedeflendiğini bildirdi.

Söz konusu yardımların öncelikle engelli ailelerine yapıldığına dikkat çeken Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Mutlu, “2014 Yılı ramazan ayı süresince 800 dolayında yoksul ve dar gelirli ailemize yardımda bulunduk. Gıda ve giyecek eşyaları ile yaptığımız yardımları bu yıl da devam ettireceğiz. Bu yıl ki hedefimiz 1000 dolayında ailemize ulaşmak olacak. Bu yardım faaliyetlerimiz esnasında titiz bir araştırma sonucunda aileleri belirliyoruz. Ve yardımlarımızı ailelerimizi rencide etmeden yapmanın gayreti içerisinde oluyoruz. Bu yardımların yapılmasında bizlere katkılarını esirgemeyen tüm esnaflarımıza ve iş adamlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.