banner421
banner461
banner195

Hedef 200 Bin Yolcu Taşımak

Nevşehir’in yerli otobüs taşımacılığı firması Nevşehir Seyahat geçtiğimiz yıl 140 bin yolcuyu sevdikleriyle buluşturdu. Firmanın bu yıl ki hedefi 200 bin yolcu sayısına ulaşmak.

Hedef 200 Bin Yolcu Taşımak

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in yerli otobüs taşımacılığı firması Nevşehir Seyahat geçtiğimiz yıl 140 bin yolcuyu sevdikleriyle buluşturdu. Firmanın bu yıl ki hedefi 200 bin yolcu sayısına ulaşmak.

Nevşehir’in tek yerli otobüs firması Nevşehir Seyahat 63 yıla kadar uzanan tecrübesiyle yolcu taşımacılığında Kapadokya’nın Markası.

Antalya, İstanbul, İzmir Denizli, Aydın, Muğla, Pamukkale, Adana, Tarsus, Osmaniye, Nizip, Gaziantep, Şanlıurfa, Siirt, Hakkari, Şırnak gibi Türkiye’nin dört bir yanına Nevşehirlileri büyük bir özenle taşıyan Nevşehir Seyahat 2012 – 2015 son model otobüsleriyle Nevşehir’e hizmet veriyor.

2014 Yılında 140 bin yolcuyu sevdiklerine ulaştırdıklarını belirten Nevşehir Seyahat Genel Müdürü Ayhan Özenmiş, 2015 yılındaki hedeflerinin yolcu sayısını 200 bine ulaştırmak olarak açıkladı.

Bilimsel araştırmalara göre; gezme ve görmenin insanı yalnızca bilgili değil, aynı zamanda açık fikirli yaptığını ifade eden Nevşehir Seyahat Genel Müdürü Ayhan Özenmiş, “Yani, biz sizleri bir yerden bir yere taşırken sadece sevdiklerinize ya da işinize kavuşturmuyoruz, beraberinde yeni ufuklar açıyoruz. Kültür hizmeti de veriyoruz. Uygun zamanda, doğru yatırım kararlarını vererek sürekliliği sağlamak ve faaliyetlerinden sağlanan kaynağı yeniden verimli yatırım araçlarında değerlendirmek vizyonundayız. Firmamız 1952 yılında Kervan Saray olarak yolcu taşımacılığı hizmetine başlamıştır. 1978 yılında Lale seyahat olarak hizmetlerine devam eden firmamız 1988 yılında Nevtur turizm olarak hizmetimizi sürdürmüştür. 2005 yılında ise Genel Kurul kararı ile şimdi ki ismi ve ünvanı ile Nevşehirliler Seyahat olarak konuklarımıza hizmet sunmaktayız. Konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlamak, kendimizi günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Bunu başarmanın yolu, yenilikçi  önerileri cesaretlendirecek eğitimlerle çalışanlarımızın şirketimize olan bağlılıklarını artırmak, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmek tek hedefimiz” diyor.

28 Otobüs ile Nevşehir halkına hizmet veren Nevşehir Seyahat, 6 otobüsünde ise Suit koltuk uygulaması yapıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
emekli - 3 yıl önce
hiç olmazsa derdinden anlıyorlar birde ilimizin firması yabancı deil hiç olmazsa
Avatar
Memet Altay - 3 yıl önce
Arkadaslar Nevşehir seyahat kötü bir bir firma değil gayet çok güzel bir firma çok güzel bir işletmeye sahip olan bir firma personel olarak süper diyebilirim Nevşehir seyahat olarak hizmet veren müdürüne firma sahibine Teşekkürler
Avatar
seden - 3 yıl önce
bi̇raz başka sehi̇rlerdeki̇ fi̇rmalari örnek alsaniz köklü bi̇r şi̇rketsi̇zni̇z ama hi̇zmet sifir.mesala ni̇lüfer.pamukkale.kami̇l koç,v.s gi̇bi̇ özelli̇kle termi̇nalde soğukda servi̇s bekli̇yoruz.1 saat .sebeb di̇ğer otobus gelecekmi̇ş.
Avatar
nevşehir - 3 yıl önce
kamil koç geldi de kandinize çeki düzen verdiniz yoksa nerde 2+1 otobüsler birdebu kadar taklitçi olmayın
adamları taklit edecez diye onlara benzemeye çalısmyn kendiniz özgün olun