banner461
banner195

Hedef Daha Büyük Kompleks İnşa Etmek

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, önümüzdeki yıllarda en büyük hedeflerinin Nevşehir halkının daha uygun imkanlarda yararlanabilecekleri bir salon kompleksi olduğunu söyledi.

Hedef Daha Büyük Kompleks İnşa Etmek
17 Haziran 2013 Pazartesi 11:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, önümüzdeki yıllarda en büyük hedeflerinin Nevşehir halkının daha uygun imkanlarda yararlanabilecekleri bir salon kompleksi olduğunu söyledi.  

Kredi Kefalet Kooperatifi olarak inşa edilen düğün ve toplantı salonlarının ihtiyaca cevap veremez hale geldiğini kaydeden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, “Nevşehir halkımız yaptırdığımız bu salonlarımızı oldukça beğendi ve bizde halkımıza en uygun fiyatlarla bu salonlarımızdan yararlanma imkanı tanıyoruz. Ancak salonlarımız gerek düğün ve benzeri organizasyonlara, gerekse toplantılara cevap veremez hale geldi. Bu nedenle ileriki yıllarda daha büyük bir kompleks yaparak halkımızın ihtiyaçlarına cevap vermek niyetindeyiz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mahalle sakini - 6 yıl önce
sadece salon değil çevresi de ihtiyaca cevap vermiyor, mahalle arasında düğün salonu olmamalı, büyük tehlike arz ediyor, kurum binasının araç parkı çok yetersiz, araçlar karşılıklı park yapıyor, belediye otobüsü geçemiyor, sık sık kaza oluyor, çok gürültü yapılıyor, silah sıkılıyor, balkona çıkmaya korkuyoruz, bu düğün salonunun mahalle arasından kaldırılıp daha geniş bir yere taşınması gerek.