banner461
banner195

HSM’den ÇKYS Uyarısı

Nevşehir Halk Sağlığı Müdürlüğü tüm sağlık personelini bilgilerini en geç 20 Şubat 2015 Cuma gününe kadar ÇKYS sistemine girilmesi konusunda uyardı.

 HSM’den ÇKYS Uyarısı
14 Şubat 2015 Cumartesi 15:11

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Sağlığı Müdürlüğü tüm sağlık personelini bilgilerini en geç 20 Şubat 2015 Cuma gününe kadar ÇKYS sistemine girilmesi konusunda uyardı.

Açıklamada; “Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına hazırlık ve temel olması bakımından 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesine tabi(kadrolu) olarak görev yapmakta olan Halk Sağlığı Müdürlüğümüze bağlı tüm kurum ve kuruluşlardaki tüm personelin ÇKYS, İKYS, PBS kayıtlarında öğrenim durumu hizmet süresi gibi bilgilerin tam ve doğru olarak kayıtları işlenmesi ve güncellenmesi gerekmektedir. Buna göre personelin mezun olduğu okul, bölüm ve öğrenim durumuna ilişkin bilgilerin hizmet sürelerinin, askerlik bilgilerinin, personelin kendi bilgilerini PBS ortamında inceleyerek teyit etmesi eksik bilgilerinin tespiti halinde belgelendirerek Müdürlüğümüz Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü İnsan Kaynakları Birimine müracaat ederek ÇKYS sistemine girişinin en geç 20 Şubat 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar sağlanması gerekmektedir” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.