banner461
banner195

İkinci Vahşet : “ Boğazı ve Cinsel Organı Kesilmiş Bir Genç Daha Bulundu...“

Dün sabah Saatlerinde boğazı kesilmiş boş bir tarlada bulunun cesetten sonra bu günde aynı şekilde öldürülmüş bir ceset daha bulundu. Aksaray'da üzerinde "namus için" yazılı ceset bulundu

İkinci Vahşet : “ Boğazı ve Cinsel Organı Kesilmiş Bir Genç Daha Bulundu...“
25 Aralık 2015 Cuma 21:43

banner143
banner134
Dün sabah Saatlerinde boğazı kesilmiş boş bir tarlada bulunun cesetten sonra bu günde aynı şekilde öldürülmüş bir ceset daha bulundu.

Aksaray’da bir gün arayla ikinci boğazı ve cinsel organı kesilmiş erkek cesedi bulundu. Cesedin sol bacağında ise "namus için" diye bir yazı olduğu iddia edildi.

Olay, Aksaray Tuzlu Su Mevkisi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, moloz taşıyan kamyon sürücüsü köpeklerin bir insana ait cesedi parçaladığını gördü. Sürücü, durumu hemen polise bildirirken, polis ekipleri kısa sürede olay yerine geldi. Çevrede geniş güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, bölgeyi güvenlik şeridiyle çevirdi. Cesedin üzerindeki kıyafetlerde arama yapan polis ekipleri şahsın cüzdanında İmdat Tayfur Doğan (21) ismine ait kimliği buldu. Kimliğin cesede ait olup olmadığı konusunda polis araştırma yaparken, cesedin sol bacağında kalın uçlu kalemle "namus için" yazdığı iddia edildi.

Olay yerinde geniş çaplı araştırmalar sürerken, cinayetin dün meydana gelen cinayetle bağlantılı olduğu düşünülüyor.

İşte bugünki cinayette hayatını kaybeden o genç.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.