banner461
banner195

İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel “İşimizi Layıkıyla Yaptığımızda Rahat Uyuyorum”

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, kendisi açısından görevini layıkıyla yerine getirmenin en önemli göstergesinin gece rahat bir uyku çekebilmek olduğunu söyledi.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel “İşimizi Layıkıyla Yaptığımızda Rahat Uyuyorum”
12 Nisan 2013 Cuma 13:10

banner143
banner134

 Polis Haftası nedeniyle Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetimini makamında kabul eden İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, hafta dolayısıyla düzenlenen etkinliklere katılan, destek veren kurum kuruluş ve kişilere de teşekkür etti.

İçerisinde bulunduğu topluma faydalı bir çalışma yapmanın mutluluğunu hğer zaman hissettiğini belirten İl Emniyet Müdürü Yüksel, “Bizim varlık sebebimiz buradaki toplum, buranın halkı. İşimizi ne kadar iyi yapar ve başarılı olabilirsek bizim için o gün bayram. Ben öyle görüyorum. Yaptığımız bir çalışmada, operasyonda netice alabiliyorsak benim bayramım o oluyor. Biliyorum ki içerisinde bulunduğum topluma bir faydam oluyor, görevimi layıkıyla yaptım. Ve gecede rahat uyurum diye düşünüyorum. Ve hakikaten de rahat uyuyorum” dedi.

Ziyarette Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Polis haftasının tüm emniyet camiasına kutlu olmasını diledi.

Dernek Başkanı Erol Mutlu ise İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel’e günün anısına kendisinin fotoğrafının da bulunduğu bir rapido çanak hediye etti.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ozcan - 5 yıl önce
sayin mudurum siz galiba penceresiz evde konakliyorsunuz biz geceleri ana caddelerde cirit atan motor ve araclardan ,sonuna kadar acilmis muzik selri ile sehrin altini ustune getiren sarhos suruculerden uyuyamiyruz bilginize