banner461
banner195

İttifak Beklentileri İki Partiyi de Rölantiye Aldı

Milletvekilliği genel seçimlerine iki ay kala partilerin ittifak beklentileri Nevşehir’de de siyasi partilerin çalışmalarını rölantiye almasına neden oluyor.

 İttifak Beklentileri İki Partiyi de Rölantiye Aldı
30 Mart 2015 Pazartesi 13:49

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milletvekilliği genel seçimlerine iki ay kala partilerin ittifak beklentileri Nevşehir’de de siyasi partilerin çalışmalarını rölantiye almasına neden oluyor.

Büyük Birlik Partisinin Saadet Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi ile seçim ittifakı yapalım çağrısı henüz yanıt bulmuş değil. Ancak Parti genel merkezleri arasında yapılan ikili görüşmeler nedeniyle BBP ve SP’de henüz adaylar belirlenemedi.

Saadet Partisinde Nevşehir’de 10’a yakın milletvekili aday adayının bulunduğu belirtiliyor. Parti genel merkezine mülakata bile çağrılan Saadet Partili Milletvekili aday adaylarının muhtemel bir ittifak olması durumunda küstürülmemesi için kamuoyuna açıklanmadığı gözleniyor.

Öte yandan henüz Milletvekili aday adayı bulunup bulunmadığı bile belli olmayan Büyük Birlik Partisinde ise İl Başkanı Şerafettin Karataş’ın sessizliği sürüyor. Partinin ittifak beklentilerinin sonuçlanması durumunda bu konuda adım atmayı hedeflediği gözlenen Karataş’ın muhtemelen bu hafta içerisinde konuya ilişkin bir açıklamada bulunması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Merhaba - 3 yıl önce
Ha ha ittifakıda yapmanıza ak parti 3 sıfır olur