banner177
banner195

Kaçak Pazarcı Sıkıntımız Kalmadı

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, ilimiz genelindeki pazarlarda kaçak pazarcı sıkıntısının kalmadığını söyledi.

 Kaçak Pazarcı Sıkıntımız Kalmadı

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, ilimiz genelindeki pazarlarda kaçak pazarcı sıkıntısının kalmadığını söyledi.

Son birkaç yıl içerisinde başta Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin ve ilçelerdeki zabıta ekiplerinin destekleriyle birlikte kaçak pazarcı sıkıntısının il genelinde bitirildiğine değinen Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar odası başkanı Selim Özmen, “Kaçak pazarcı olarak tabir ettiğimiz, herhangi bir mali kaydı bulunmayan ve pazarcı esnaflarımızla adil bir şekilde rekabet etmeyenlere karşın mücadelemizden olumlu sonuç aldık. Nevşehir il merkezinde belediyemiz zabıta ekiplerimizin yanı sıra ilçelerimizdeki zabıta ekiplerimizin bu konuda bizlere önemli destekleri oldu. Desteğini esirgemeyen tüm zabıta Müdürlüklerimize ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bir zamanlar ilimiz genelinde çok ciddi bir sıkıntı olan kaçak  pazarcı kavramı ilimizde bitirildi. Bu arada önümüzdeki günlerde Köyden ürünlerini satmak için pazarlara gelen Köylülerimizinde hal yasasına dahil edilmeleriyle birlikte Pazar yerlerimizde bu konuyla ilgili sıkıntı yaşanmayacak” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.