banner461
banner195

Kale’de Yıkılırsa Hatıra Kalsın

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı ile başkan yardımcısı Eyüp Öz’ü hemen hemen her gün yan yana görmeniz mümkün.

Kale’de Yıkılırsa Hatıra Kalsın
07 Ekim 2013 Pazartesi 12:10

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı ile başkan yardımcısı Eyüp Öz’ü hemen hemen her gün yan yana görmeniz mümkün.

Partinin Nevşehir il teşkilatındaki iki as ismi durumundaki Taşçı ve Öz, ilimizde uygulanan kentsel dönüşüm çalışmalarını da yakından takip ediyor. Kale ve civarındaki yerleşim alanlarında yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarında yaşanan olumsuzlukları yakından gözlemleyen İl Başkanı Göksel Taşçı ve başkan yardımcısı Eyüp Öz geçtiğimiz günlerde karşılaştıkları gazeteciye seslenerek “Şöyle yan yana, geniş açıdan bir fotoğraf al da kaleyi filan da yıkarlarsa hatıra kalsın” diye seslendiler.

İl Başkanı ve Başkan Yardımcısının bu isteğini geri çevirmeyen bir fotoğraf karesi Milliyetçi Hareketin iki as isminin Nevşehir Kalesi hatırası durumunda.

Bu arada Milliyetçi Hareket Partisinin genç il başkanı Göksel Taşçı’nın çok ciddi bir fotoğraf meraklısı olduğunu da hatırlatalım. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.