banner461

Kapadokya Hill Butik Otel Resmen Açılıyor

Nevşehir’de bims başta olmak üzere Akaryakıt, ponza ve inşaat gibi sektörlerde önemli yatırımlara imza atan İş Adamı Musa Ertaş’ın işletmeciliğinde inşa edilen Kapadokya Hill Butik Otel resmen kapılarını müşterilerine açıyor.

banner503
Kapadokya Hill Butik Otel Resmen Açılıyor
26 Ağustos 2015 Çarşamba 17:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de bims başta olmak üzere Akaryakıt, ponza ve inşaat gibi sektörlerde önemli yatırımlara imza atan İş Adamı Musa Ertaş’ın işletmeciliğinde inşa edilen Kapadokya Hill Butik Otel resmen kapılarını müşterilerine açıyor.

Nevşehir Merkeze bağlı Göre kasabasını turizme açacak olan butik otelin açılışı 29 Ağustos 2015 Cumartesi günü Saat 14.00’ te gerçekleştirilecek.

Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’de peribacaları ile Göreme, Uçhisar, Avanos dışında yapılacak en önemli turizm yatırımlarından biri olan Kapadokya Hill Butik Otel bölgeye gelen elit iş adamlarının yararlanabilecekleri bir konaklama merkezi olmaya aday.

Siyasilerin, Bürokratların, Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Yöneticilerinin yanında çok sayıda tanınmış davetlinin katılması beklenen Kapadokya Hill Butik Otelin açılışının ardından özellikle bölgedeki yoğunluktan uzak günler geçirmek isteyen ve son derece modern bir tesiste konaklamak isteyenlerin öncelikli adreslerinden biri olacağa benziyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.