banner461
banner195

Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Engelliler Haftası Ziyareti

Nevşehir Merkez Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü ve beraberindeki öğrenci grubu Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğine ziyarette bulundu.

 Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Engelliler Haftası Ziyareti
12 Mayıs 2015 Salı 14:57

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkez Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü ve beraberindeki öğrenci grubu Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğine ziyarette bulundu.

Okul Müdürü Seyrani İpek ve Öğrencilerin katıldığı ziyarette Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Erol Mutlu dernek faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı.

500’e yakın üyesi bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin önümüzdeki günlerde bilgisayar kursu açacağını dile getiren Dernek Başkanı Erol Mutlu, imkanlar doğrultusunda engellilerin toplum içerisinde yer edinmelerine çalıştıklarının altını çizdi.

Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Seyrani İpek, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirtirken, ilimizde yaşayan engellilerin topluma kazandırılmasında derneğin faaliyetlerinin önemli bir yeri bulunduğuna dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.