banner461
banner195

Kapadokya Spor Kulübünün Haklı Gururu

Kapadokya Spor Kulübü Başkanı Av. Hüsnü Güneş, Taekwondo Türkiye Şampiyonasında Türkiye ikinciliğini kazanarak önümüzdeki günlerde Antalya ilinde yapılacak olan Uluslar arası müsabakalarda ülkemizi ve ilimizi temsil etmeye hak kazanan Kapadokya Spor Kulübü Sporcusu İpek Çidem’i kutladı.

Kapadokya Spor Kulübünün Haklı Gururu
21 Ocak 2015 Çarşamba 16:38

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Spor Kulübü Başkanı Av. Hüsnü Güneş, Taekwondo Türkiye Şampiyonasında Türkiye ikinciliğini kazanarak önümüzdeki günlerde Antalya ilinde yapılacak olan Uluslar arası müsabakalarda ülkemizi ve ilimizi temsil etmeye hak kazanan Kapadokya Spor Kulübü Sporcusu İpek Çidem’i kutladı.

Geçtiğimiz faaliyete geçen Kapadokya Spor Kulübünün bünyesinden bu tür başarılı sporcuların çıkarak ilimizi ve ülkemizi temsil etmesine katkı sağlıyor olmaktan son derece mutluluk duyduklarını dile getiren Kapadokya Spor Kulübü Başkanı Güneş, “14-18 Ocak 2015 Tarihleri arasında Alanya da yapılan Büyükler Taekwondo Türkiye Şampiyonasında 49 Kiloda Sporcumuz İpek Çidem Türkiye 2. cisi Olarak 12-15 Şubat 2015 Tarihleri Arasında Antalya da Yapılacak Olan Uluslararası Müsabakada Türk Milli Takımını Temsil Etme Hakkını Kazandı. Sporcumuzu bu başarısından önce olduğu gibi bundan sonra kulüp olarak desteklemeye devam edeceğiz. Bir kez daha bu başarının ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İpek Çidem Son 2 Yılda Katılmış Olduğu 4 Türkiye Şampiyonasında 2 Türkiye Şampiyonluğu, 1 Türkiye 2. ciliği 1 de Türkiye 3.cüsü Olarak Taekwondo Sporunda Nevşehir’in ve Kapadokya Spor Kulübünün haklı gururu olmaya devam etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İNSANLIK... - 3 yıl önce
durmak yok yola devam...
Avatar
ahmet - 3 yıl önce
kuzum ithal aday istemiyoruz.çok güçlü isen ankaradan aday ol...